Image 1

 

Royal Carine Otel

Royal Carine Otel Ulus semtinde şehrin tam merkezinde konumlanmış olup kamu kurumlarına yürüme mesafesinde Kızılay'a, elçilikler ve ünlü alışveriş merkezlerine sadece 5 dakikalık mesafededir. Havaalanı 30km, tren garına 3km ve şehirlerarası otobüs terminaline sadece 9km mesafededir.

Royal Carine Oteli siz değerli misafirlerimizin farklı ihtiyaçlarını karşılayabilecek farklı oda tiplerde 112 odaya sahiptir. İster iş gezisi ister seyahat amaçlı olsun mutlaka aradığınız özellikleri otelimizde bulacaksınız. Otelimizde 24 saat oda servisi, yüksek hızda internet, safeboz, uydu tv, kapalı otopark standart olarak siz değerli misafirlerimizin hizmetine sunulmaktadır.

Royal Carine Oteli en son teknolojik altyapıya sahip 3 toplantı salonuna sahiptir. Toplantı salonlarımızdan 2 si sürekli gün ışığı almaktadıe. Otelimizin en üst katında bulunan Ottoman Salonu 300 kişilik kapasiteye sahiptir ve otelden bağımsız bir girişi vardır. Royal Carine Oteli 19 yıllık tecrübesi güleryüzlü personeli ve sıcak atmosferi ile Ankara'daki yeni eviniz olmaya adaydır.

 

"Güvenliğiniz için otelimizde güvenlik kamerası mevcuttur"